Besöksadress: Gamla Älvsbyvägen 15, 943 31 Öjebyn                                                  
Postadress: Box 500, 943 28 Öjebyn

 

Växel: (+46)10-499 55 00
Öppettider växel: 08.00-16.30 (lunchstängt 12.00-13.00)

 

Allmänna frågor skickas till: info@prefabmastarna.se
Vi tar gärna emot pdf-fakturor på: faktura@prefabmastarna.se

 

 

Rolf Skoog
Rolf Skoog
VD
rolf.skoog@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 10
(+46)70-627 06 12
Johnny Larsson
Johnny Larsson
Arbetschef
johnny.larsson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 11
(+46)70-232 44 49
IMG_4649
Tomas Åström
Arbetschef
tomas.astrom@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 14
(+46)70-249 39 99
David Tengman
David Tengman
Projektledare
david.tengman@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 12
(+46)70-395 44 49

IMG_7660 (2)
Dennis Johansson
Projektledare
dennis.johansson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 13
(+46)72-050 92 50

IMG_7687 (3)
Tommy Åström
Projektledare
tommy.astrom@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 15
(+46)70-108 84 70
IMG_7663
Eleonor Dyvinger Gjersvold
Projektledare
eleonor.dyvinger@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 16
(+46)70-108 01 63
Konstruktionschef-Bo-Hall
Bo Häll
Konstruktionschef / Statiker
bo.hall@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 30
(+46)70-318 17 57

Konstruktör-Karl-Nieminen
Karl Nieminen
Handläggare / Konstruktör
karl.nieminen@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 45
(+46)70-108 84 72

Konstruktor-Mats-Renlund
Mats Renlund 
Konstruktör
mats.renlund@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 31
(+46)70-108 84 53
IMG_7669 (3)
Tomas Andersson
Konstruktör
tomas.andersson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 33
(+46)70-108 84 52
Sara 1704
Sara Linde 
Konstruktör (föräldraledig)
sara.linde@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 34
(+46)76-677 04 56

Konstruktör Kavan
Kavan Shebli
Konstruktör
kavan.shebli@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 35
(+46)76-677 06 86

IMG_7667 (3)
John Wirkola
Konstruktör
john.wirkola@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 37
(+46)72-090 20 35
Om profilbild saknas
Johanna Wande 
Konstruktör
johanna.wande@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 38
(+46)72-050 73 30
Leif Juntti
Leif Juntti
Industrichef
leif.juntti@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 10
(+46)70-537 23 24
Anders Samuelsson
Anders Samuelsson
Produktionschef
anders.samuelsson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 40
(+46)70-814 46 30
Oskar
Oskar Olofsson
Processutvecklare
oskar.olofsson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 41
(+46)70-573 54 05
Mikael Blombäck
Mikael Blombäck
KMA o Betongansvarig
mikael.blomback@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 42
(+46)70-251 08 99
Torgny2
Torgny Lundmark
Betongansvarig o bitr KMA
torgny.lundmark@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 25
(+46)70-327 71 98
Peder Andersson
Peder Andersson
Produktionsledare / Transport
peder.andersson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 44
(+46)70-655 79 50
Produktionsledare Urban
Urban Andersson
Produktionsledare
urban.andersson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 45
(+46)70-536 23 24
Tommy Isaksson
Tommy Isaksson
Produktionsledare
tommy.isaksson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 56 47
(+46)70-644 23 24
Jenny Winberg
Jenny Winberg
Administrativ chef
jenny.winberg@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 01
(+46)70-665 23 24
Carolina Sundelin
Carolina Sundelin
Ekonom
carolina.sundelin@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 03
(+46)76-677 81 10
Anna Bergdal
Anna Bergdal
Administratör
anna.bergdal@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 02
(+46)10-499 55 00
Personalare-Anna-Lena-Olofsson
Anna-Lena Olofsson
Personalchef
anna-lena.olofsson@prefabmastarna.se
(+46)10-499 55 04
(+46)72-211 23 24

 

 

Besöksadress

Prefabmästarna Sverige AB, Gamla Älvsbyvägen 15, 943 31 Öjebyn

Postadress

Prefabmästarna Sverige AB, Box 500, 943 28 Öjebyn, Sverige, Telefon: (+46)10-499 55 00, Fax: (+46)10-499 55 05, Mail: info@prefabmastarna.se